در حال بارگذاری...

دانلود Internet Download Manager

Jb-Team Software Developer
خانه / دانلود Internet Download Manager

Internet Download Manager

نرم افزار Internet Download Manager که IDM نیز نامیده می‌شود، یک مدیر بارگیری بسیار قدرتمند، متعلق به شرکت آمریکایی Tonec مستقر در شهر نیویورک است. IDM فقط برای سیستم عاملهای مایکروسافت ویندوز در دسترس است.

download_0.jpg

(Internet Download Manager (IDM در واقع ابزاری است که بارگیریهای شما را مدیریت و برنامه ریزی کرده، سرعت بارگیری را تا پنج برابر افزایش می‌دهد. IDM می‌تواند از پهنای باند کامل استفاده کند. همچنین این نرم افزار، دارای قابلیت بازیابی و از سرگیری، برای بازگرداندن بارگیری‌های قطع شده به دلیل از دست رفتن اتصالات، مشکلات شبکه، خاموش شدن رایانه یا قطعی غیرمنتظره برق می‌باشد. Internet Download Manager رابط کاربری گرافیکی ساده، دوستانه و کاربرپسندی دارد، که استفاده از آن را برای شما آسان می‌سازد. این ابزار قدرتمند، دارای یک شتاب دهنده بارگیری هوشمند است که دارای ویژگی تقسیم‌بندی فایل پویای هوشمند و فناوری بارگیری چند بخشی امن، برای تسریع در بارگیری شما است. برخلاف سایر نرم افزارهای مدیریت دانلود و شتاب دهنده‌ها، Internet Download Manager، فایلهای بارگیری شده را به صورت پویا و در طول فرآیند بارگیری تقسیم می‌کند و با حذف مراحل اتصال و ورود اضافی، از اتصالات موجود، برای دستیابی به بهترین عملکرد شتاب، استفاده مجدد می‌کند.

Internet Download Manager ابزاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا انواع مختلفی از پرونده‌ها را از اینترنت بارگیری کرده و به دلخواه خود سازماندهی کنید. شما می‌توانید هر فایل را هنگام بارگیری آن دسته بندی کرده و سپس از طریق رابط اصلی برنامه، به همه بارگیریها دسترسی پیدا کنید.

برخی از قابلیت ها و نقاط قوت Internet Download Manager:
یکی از مهمترین نقاط قوت نرم افزار Internet Download Manager سرعت آن است. اغلب فایلهای ویدئویی کوتاه تقریباً بلافاصله، توسط IDM بارگیری می‌شوند. به محض کلیک بر روی "Download"، پیامی ظاهر می‌شود که به شما می‌گوید روند کار کامل است. سپس می‌توانید فیلم را فوراً پخش کنید یا برای یافتن کلیپهای بیشتر، به مرورگر خود برگردید.

از دیگر قابلیتهای این نرم افزار، یکپارچه سازی مرورگر است. از آنجا که این برنامه با مرورگر شما ادغام می‌شود، می‌تواند به طور خودکار تشخیص دهد که یک فایل قابل بارگیری در یک صفحه وب وجود دارد و یک دکمه بارگیری را به صفحه وارد می‌کند. حالا تمام کاری که شما باید برای شروع فرایند بارگیری انجام دهید، این است که بر روی این دکمه کلیک کرده و توصیفی را برای فایل مورد نظرتان وارد کنید، تا پس از آن، دانلود آغاز شود.

ارائه کمک و راهنمای متنی، از دیگر قابلیتهای Internet Download Manager است. هنگام استفاده از این برنامه، اگر در هر جایی گیر کردید، می‌توانید "F1" را فشار دهید تا یک متن راهنما برای ناحیه برنامه‌‌‎ای که در آن هستید، مطرح شود.

به طور کلی می‌توان گفت، Internet Download Manager یک مدیر بارگیری خوب، با مجموعه‌ای از ویژگی‌های کارآمد و مفید است، اگرچه می تواند کمی بهتر هم سازماندهی شود. رابط اصلی این برنامه کار را انجام می‌دهد. کاربران تازه کار برای تکمیل بارگیری‌های اساسی مشکلی نخواهند داشت، اما برای استفاده از برخی ویژگیهای پیشرفته‌تر و یا تغییر تنظیمات، باید کمی دانش فنی داشته باشید.

راهنمای نصب :
فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کرده و نرم افزار را نصب کنید. (بدون نیاز به فعالسازی)

رمز فایل فشرده:

jb-team.com

Date: پنجشنبه, بهمن ۹, ۱۳۹۹
دانلود نرم افزار Internet Download Manager
پیوست:
پیوستاندازه
Package icon دانلود Internet Download Manager 6.38.15۱۴.۲۶ مگابایت