در حال بارگذاری...

دانلود نرم افزار WinRAR

Jb-Team Software Developer
خانه / دانلود نرم افزار WinRAR

نرم افزار WinRAR

WinRAR - اگر سر و کارتان با کامپیوتر و فایل و فولدرها است، حتما مواقع بسیار زیادی بوده که با مشکل حجم بالای فایلهای خود در آپلود، اشتراک گذاری در یک شبکه اجتماعی و یا بسیاری موارد دیگر مواجه شده‌اید و نیاز به فشرده سازی فایلهای خود و کم حجم ساختن آنها را احساس کرده‌اید. نرم افزار WinRAR می‌تواند فلدرهای شما را در قالب RAR و ZIP که از محبوبترین فرمتهای فشرده سازی هستند، فشرده کند. شما می توانید خیلی راحت و به صورت دستی، نوع فرمت مورد نظر خود برای فشردن پرونده‌هایتان را انتخاب کنید. 

WinRar.jpg

WinRAR ابزاری است نرم افزاری برای کلیه نیازهای فشرده سازی اطلاعات شما، که از بایگانی‌های RAR و ZIP پشتیبانی می‌کند. این برنامه، همچنین می‌تواند بایگانی‌های ARJ ،CAB ،LZH ،GZ ،TAR ،ISO ،ACE ،UUE ،BZ2 ،7Z ،Z  و JAR را نیز باز کند. ابزار WinRAR، سعی در ایجاد بایگانیهایی کوچکتر از نرم‌افزارهای رقیب خود داشته است که این امر، کمک شایانی به صرفه‌جویی در فضای دیسک و هزینه‌های انتقال شما می‌کند.

WinRAR در واقع یک نرم افزار آرشیو بسیار سبک، انعطافپذیر و با کاربردی آسان است که می‌تواند اکثر فرمتهای بایگانی را باز کند. علاوه بر این، می‌تواند به هر دو فرمت ZIP  و RAR نیز فشرده شود. WinRAR رابط کاربری گرافیکی بسیار خوبی ارائه می‌دهد، که از ماوس، منوها و همچنین رابط خط فرمان استفاده می‌کند. این برنامه، یکی از ساده ترین ابزارهای بایگانی فایل با استفاده از گزینه Wizard است، که دسترسی سریع به توابع بایگانی اصلی را امکان پذیر می‌سازد.

WinRAR رابط کاربری بسیار ساده و کاربر پسندی دارد. شما می‌توانید به راحتی با کشیدن و رها کردن فایلهای خود در داخل این رابط، شروع به ایجاد یک آرشیو کنید و یا می‌توانید این کار را از طریق مرور در پنل کناری Folder Tree انجام دهید (درصورت فعال بودن). در این قسمت، متداول‌ترین عملکردها به شکل آیکون‌های رنگارنگی در بالا قرار دارند که می‌توان همه آنها را با انتخاب و بارگیری تم‌ (Theme)های دلخواه از وب سایت شرکت، سفارشی کرد. به این منظور، کافی است بر روی گزینه Theme از تب Option کلیک کنید. با انتخاب این گزینه، سایتی برای شما باز می‌شود که می‌توانید تم مورد علاقه خود و همچنین سایز دلخواه آیکونها را انتخاب کنید، تا این تم روی برنامه شما پیاده‌سازی شود.

برخی از قابلیت ها و ویژگی های نرم افزار WinRAR:

  • WinRar نسبت به سایر نرم افزارهای فشرده سازی، آرشیوهای کوچکتری ایجاد می‌کند که باعث صرفه جویی در فضای دیسک و زمان کار ارزشمند شما می‌شود.
  • پشتیبانی کامل از آرشیو Zip و آرشیو RAR (فرمت تبدیل بومی Winrar) و همچنین قابلیت باز کردن آرشیوهای ARJ ،CAB ،LZH ،GZ ،TAR ،ISO ،ACE ،UUE ،BZ2 ،7Z و Z    
  • نرم افزار WinRAR از ارسال داده از طریق وب پشتیبانی می‌کند.
  • WinRar بهترین انتخاب برای فشرده سازی پرونده‌های چندرسانه‌ای شما است، چرا که این ابزار، بهترین روش فشرده سازی را به خودی خود تشخیص داده و انتخاب می‌کند.
  • گزینه‌های پیشرفته فایل سیستمهای NTFS و همچنین استاندارد Unicode در نام فایل، به راحتی در WinRar پشتیبانی می‌شوند.
  • WinRar همچنین می‌تواند از طریق recovery records و recovery volumes، از داده‌ها محافظت کند و به شما امکان می‌دهد بایگانی‌های آسیب دیده خود را بازسازی کنید

راهنمای نصب :

فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کرده  و نرم افزار را نصب کنید. (بدون نیاز به فعالسازی)

رمز فایل فشرده:

jb-team.com

Date: پنجشنبه, بهمن ۹, ۱۳۹۹
پیوست:
پیوستاندازه
Package icon دانلود نرم افزار WinRAR 6.0۹.۷۵ مگابایت