ایجاد تیکت پشتیبانی

Open a new case assigned to a particular project.

Login or Register as a New User
You are not currently logged in. In order to post this item please login now or provide the following details to register.
نشانی پست الکترونیکی معتبر. تمام پیام‌های سیستم به این نشانی فرستاده خواهند شد.این نشانی عمونی نخواهد شد و در صورت تمایل شما برای مواردی مانند درخواست گذرواژه جدید یا دریافت اخبار و اطلاعیه‌ها استفاده خواهد شد.
توافق‌نامه

کاربر گرامی

با تشکر از انتخاب محصولات JB-TEAM

چنانچه در زمینه نصب و فعال سازی محصول خریداری شده دچار مشکل شده اید میتوانید از سیستم پشتیبانی رایگان پیشرفته طراحی شده استفاده نمایید و با ارسال تیکت درخواست پشتیبانی پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

در این باره توجه شما را به نکات زیر جلب مینماییم :

  • کلیه محصولات عرضه شده کاملا تست شده است و توسط کارشناسان ما نصب و فعال سازی گردیده است.
  • با توجه به ماهیت پیچیده نرم افزار ، ممکن است با توجه به شرایط سیستم عامل ویندوز شما ، نرم افزارهای نصب شده قبلی، تداخل با برنامه های دیگر، عدم نصب برنامه های پیش نیاز توسط کاربر در فرایند نصب و فعال سازی و اجرا برنامه اشکال و خطا به وجود آید که این مشکلات مربوط به محصول تهیه شده نمیباشد.
  • محصول ارائه شده بر روی مشخصات درج شده بر روی جلد محصول نصب و تست گردیده است و عدم توجه به مشخصات ذکر شده سبب ضمانت نصب و اجرا از سوی شرکت میباشد و تست و اجرای برنامه به عهده کاربر میباشد.
  • با توجه به تغییرات گوناگون و سریع سیستم های کامپیوتری، حداکثر زمان پشتیبانی محصولات دو سال از تاریخ عرضه میباشد.
  • در نهایت باید به این نکته توجه داشت که علارقم سعی و تلاش و بررسی کارشناسان ما  از لحاظ صحت عملکرد صحیح و کامل نرم افزار  ، این گونه نرم افزارهای قفل شکسته ممکن است عملکرد کامل و 100% مشابه نسخه اصلی برنامه را نداشته باشند و در بعضی موارد محدود و جزیی دچار مشکلات و نواقصی باشند ، اگرچه سیاست ما در صورت مشاهده این گونه موارد ارائه نسخه قدیمی تر یا مشابه نرم افزار با عملکرد کامل و صحیح برنامه میباشد.
CAPTCHA ی تصویری
اطلاعات مورد

لطفا مشکل خود را به صورت دقیق بیان نمایید

پیوست فایل
لطفا تصویر ارور خود را جهت راهنمایی دقیق تر پیوست نمایید.
اطلاعات بیشتر
  • فایل‌ها باید کوچکتر از 8.79 گیگابایت باشند.
  • انواع فایل‌های مجاز: txt jpg jpge png gif pdf zip.

تب‌های عمودی