×

پیغام خطا

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2405 از /home/jbteam/public_html/support/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters در drupal_get_feeds() (خط 394 از /home/jbteam/public_html/support/includes/common.inc).

نصب برنامه های کرک شده در مک / باز کردن Gatekeeper

ایجاد: 12/08/2016

وقتی شما برنامه‌ای را از جایی غیر از Mac App Store تهیه می‌کنید، برنامه باید توسط یک توسعه‌دهنده معتبر (identified developer) امضا (signed) شده باشد تا به صورت پیش‌فرض قابل اجرا باشد. این ویژگی که Gatekeeper نام دارد، باعث حفاظت از کاربران در مقابل اجرای نا‌خواسته بدافزارها خواهد شد.

ممکن است یک برنامه دانلود شده را اجرا کنید و با این پیغام مواجه شوید که "برنامه معیوب است و نمیتواند اجرا شود" (“is damaged and can't  be opened”) و باید آن را حذف کنید (“you should move it to the trash”). این پیغام احتمالا به این دلیل است که برنامه توسط توسعه‌دهنده sign نشده است که عموما برنامه های از پیش کرک شده این پیام را ایجاد میکنند.

در نسخه های قبلی با استفاده از صفحه تنظیمات شما میتوانستید نصب برنامه های غیر اصلی را مستقیما با انتخاب گزینه Anywhere  فعال نمایید اما در نسخه Sierra  این گزینه حذف گردیده است.

 

جهت دسترسی به این گزینه فایل GateKeeper  را از انتهای این مطلب دانلود نموده و اجرا کنید، با اجرا این فایل صفحه به شکل زیر ظاهر میشود.

پسورد خود را در این صفحه وارد نمایید ، اکنون گزینه Anywhere موجود و فعال است.

 

 

 

 

پیوست فایل: 
You voted 'down'.