×

پیغام خطا

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2405 از /home/jbteam/public_html/support/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters در drupal_get_feeds() (خط 394 از /home/jbteam/public_html/support/includes/common.inc).

آموزش ساخت شبکه مجازی

ایجاد: 05/30/2017

در نصب و استفاده برخی از نرم افزارها پیش آمده که دچار مشکل میگردید زیرا نیاز به کارت شبکه دارند، و به دلیل فعال نبودن کارت شبکه دچار مشکل در نصب میشوید، جی بی تیم قصد دارد تا در این مطلب آموزش ساخت شبکه مجازی را به شما آموزش دهد تا به راحتی بتوانید در هر مکانی نرم افزارهایی که نیاز به کارت شبکه دارند را نصب نمایید.

این آموزش و تصاویر بر روی ویندوز 10 میباشد . شرایط نصب در تمامی ویندوز ها یکسان میباشد ولی طریقه ورود به Device Manager  متفاوت میباشد .

آموزش نصب شبکه مجازی :

1- بر روی لوگوی ویندوز کلیک راست کرده و وارد Device Manager شوید .

1.jpg

 ساخت شبکه مجازی
Media Folder: 

 

2- ابتدا کارت شبکه را انتخاب سپس از سربرگ Action بر روی Add lagacy hardware کلیک نمایید.

2.jpg

 ساخت شبکه مجازی
Media Folder: 

 

3- مراحل نصب را تا Wizard search ...  ادامه داده و در این مرحله Install the hardware that i manually select from list را انتخاب و بر روی Next  کلیک نمایید. 

3.jpg

 ساخت شبکه مجازی
Media Folder: 

 

4- در پنجره باز شده Network Adapter  ر انتخاب و بر روی Next کلیک نمایید .

network.jpg

network
Media Folder: 

 

5- از پنجره سمت چپ بر روی Microsoft  کلیک کرده و از پنجره سمت راست گزینه ای که دارای Loopback است را انتخاب و بر روی Next کلیک کرده و مراحل نصب را تاپایان بدون تغییر ادامه دهید .

5.jpg

network
Media Folder: 

 

ساخت شبکه مجازی به پایان یافته است .

برای استفاده از این شبکه باقی شبکه های خود را در تنظیمات Network & Sharing قسمت Change Adapter Setting غیر فعال کرده و فقط این شبکه مجازی فعال باشد .

6.jpg

network
Media Folder: