×

پیغام خطا

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2405 از /home/jbteam/public_html/support/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters در drupal_get_feeds() (خط 394 از /home/jbteam/public_html/support/includes/common.inc).

پشتیبانی

رفع ارور sorry this pre-release product has expired در AutoCAD 2018

ایجاد: 06/18/2017

در برخی از سیستم ها که نرم افزار AutCAD 2018 را نصب کرده اند مشاهده گردیده است که پس از چندین ماه استفاده، با ارور sorry this pre release product has expired در هنگام اجرای نرم افزار مواجه گردیده اند.

برای رفع ارور sorry this pre release product has expired می بایست مطابق با نوع ویندوز خود ( 32 بیتی و یا 64 بیتی) فایل پیوست در ادامه توضیحات را دانلود و نصب نمایید.

 

رفع ارور sorry this pre-release product has expired در Revit 2018

ایجاد: 06/18/2017

در برخی از سیستم ها که نرم افزار Revit 2018 را نصب کرده اند مشاهده گردیده است که پس از چندین ماه استفاده، با ارور sorry this pre release product has expired در هنگام اجرای نرم افزار مواجه گردیده اند.

برای رفع ارور sorry this pre release product has expired می بایست فایل پیوست در ادامه توضیحات را دانلود و نصب نمایید.

 

فعالسازی گزینه Personalize در ویندوز سرور 2012

ایجاد: 06/01/2017

به صورت پیشفرض Personalize در ویندوز سرور غیر فعال میباشد برای فعال سازی باید مراحل زیر را طی کنید؛

1. از تولبار پایین پنجره مطابق تصویر بر روی آیکن Server Manager کلیک کنید.

رفع خطای api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

ایجاد: 05/29/2017

در برخی از نظرات گزارش شده پس از نصب نرم افزارهای تخصصی مانند اتودسک و یا بازی های جدید، در بعضی از ویندوزها هنگام اجرای نرم افزار با ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll مواجه می شوند. این ارور بیشتر در ویندوزهای پایین تر از ویندوز 10 رخ می دهد و برای حل مشکل می بایست فایل پیوست ارائه شده وتوسط شرکت ماکروسافت را دانلود و مطابق با نوع ویندوز نصب نمایید.
پسورد: www.jb-team.com

اشتراک در RSS - پشتیبانی