در حال بارگذاری...

دانلود نرم افزار AnyDesk 5.1.2 Multilingual for Windows ‎/ MAC

نرم افزار AnyDesk ، نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ است که توسط شرکت AnyDesk Software GmbH در اشتوتگارت، آلمان ساخته شده است. نرم افزار AnyDesk (انی دسک) دسترسی از راه دور دو طرفه بین رایانه های شخصی را فراهم می کند و برای همه سیستم عامل های موجود در دسترس است. نرم افزار AnyDesk (انی دسک) از سال ۲۰۱۲ تا کنون فعال بوده است.

دانلود ادیوس ۸.۵۳ به همراه کرک جدید

چنانچه لایسنس نرم افزار ادیوس نسخه ریپک شما هم دچار مشکل شده است میتوانید از لینک زیر نسخه جدید را دانلود نمایید.

قبل از نصب، تاریخ سیستم خود را به سال ۲۰۱۸ برگردانده و پس از نصب و فعالسازی تاریخ به زمان حال برگردانید.

فیلم آموزش روش جدید نصب و فعال سازی نرم افزار در داخل فایل فشرده موجود میباشد.

پسورد فایل فشرده: jb-team.com

دانلود نسخه جدید ادیوس ۸.۵۳

Microsoft Visual C++ 2017 / 2015 Update 3 / 2012 / 2008 / 2005 + AIO

تعداد زیادی از نرم افزار ها، بازی ها و در کل برنامه های جدید که در زبان Microsoft Visual C Plus Plus و با استفاده از کتابخانه ها و کامپوننت های (Component)  موجود در آن، نوشته شده اند به طور معمول بر روی سیستم اجرا نمی شوند و برای اجرا نیازمند تعدادی فایل هستند که باید بر روی سیستم موجود باشد و هنگام اجرا پیغامی نظیر:  This applications has failed to start because MSVCP.dll was not found.Re-installing the applications may fix this problem  به کاربر نشان دهد و یا حتی ممکن است برنامه به دلیل کم دقتی سازنده، مشکل را به درستی بیان نکند و تنها به نمایش یک پیغا

دانلود نرم افزار Comfar 3

دانلود کامفار
دانلود نرم افزار کامفار - Comfar 3 : با باور این موضوع که مشاوره قبل از سرمایه گذاری به انجام هرچه بهتر و با کیفیت تر پروژه کمک میکند، که این امر باعث افزایش سرمایه گذاری های داخلی و خارجی میگردد. کمپانی Unido با تجهیز موسسات دولتی و خصوصی توسط ابزار و روش های ارزیابی پروژه شرایط را فراهم آورده تا میزان امکان پذیری پروژه را بتوانند تحلیل و بررسی کنند که این فرآیند از طریق نرم افزار شرکت Unido صورت گرفته که به آن نرم افزار Comfar گفته میشود. نرم افزار Comfar – کامفار تجزیه و تحلیل کوتاه مدت و بلند مدت پیامدهای مالی و اقتصادی پروژه های صنعتی و غیر صنعتی را آسان میکند .  نرم افزار Comfar – کامفار همراه خود یک دفترچه راهنما ، مواد آموزشی،  و نرم افزارهای مرتبط را برای شناسایی و تهیه پروژه را دارا میباشد. نرم افزار Comfar – کامفار اغلب مدل های تخصصی ای را ارائه میدهد ، به عنوان مثال در مکانیسم توسعه پاک ( CDM ) و حسابداری مدیریت محیطی . استراتژی : نرم افزار Comfar – کامفار به ۱۹ زبان در دسترس قرار دارد، که پروژه ها را که مطابق با آخرین استاندارهای حسابداری جهانی ( IAS ) و یا استاندارهای گزارش مالی بین المللی ( IFRS ) توسعه و ارائه داده و باتوسعه طرح صدور گواهینامه مربیان و ایجاد مراکز آموزشی ملی و منطقه ای شرایط را فراهم میکند . علاوه بر این امکان آموزش آنلاین از طریق یک پلتفرم یادگیری الکترونیک را فراهم میکند . نسخه اصلی  : این نرم افزار که توسط گروه جی بی تیم آماده و ارائه گردید نسخه کرک شده نرم افزار Comfar – کامفار میباشد که قابلت نصب بر روی ویندوزهای ۳۲ بیتی را دارد . که میتوانید دانلود نرم افزار کامفار را انجام و نصب نمایید. همچنین شرکت جی بی تیم نسخه ای را ارائه کرده که دارای قفل سخت افزاری بوده و قابلیت نصب بر روی تمامی ویندوزها را داشته و میتوانید بر روی ویندوزهای ۶۴ بیتی و ۳۲ بیتی نصب نمایید.برای مشاهده و دریافت این مجموعه بر روی اینجا کلیک نمایید.  

SDK For Android Studio

دانلود Android Studio - SDK برای نصب SDK و معرفی آن به نرم افزار Android Studio ابتدا فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده سپس در مسیر C:\Program Files\Android\Android Studio یک پوشه  با نام SDK ساخته و فایل Tools  را  در داخل آن از حالت فشرده خارج نمایید. فایل Anddroid.Bat را از طریق Run as administrator اجرا نمایید.

دانلود Microsoft .NET Framework 4.7,4.6,4.5,4,3.5,1.1 تمام ورژن ها

دانلود Microsoft .NET Framework 4.7,4.6,4.5,4,3.5,1.1  یا چارچوب دات‌ نت یک فناوری نرم‌افزاری شامل چند زبان برنامه‌نویسی است که از مایکروسافت ارائه شده است. یکی دیگر از ابزارهای ضروری که پس از نصب هر ویندوز نیاز است، راه‌انداز فناوری NET Framework. می‌باشد. با نصب این ابزار نرم‌افزارهای متعددی که با این فناوری نوشته‌شده‌اند، ضمانت اجرایی پیدا خواهند کرد.

پسورد فایل های فشرده: www.jb-team.com